Krem za 6 zł – skuteczny sposób na rozstępy. Lepszy niż drogie kosmetyki

Tylko 6 zł może kosztować skuteczny sposób na rozstępy? Tak, bo to cena kremu… Bambino.

To produkt, który lepiej sobie radzi z tym defektem skóry niż inne, specjalnie to tego przeznaczone specyfiki. Warto więc spróbować.

Bambino kojarzy się nam z pielęgnacją najmłodszych, chociażby już tylko przez nazwę. Skoro jednak to krem przeznaczony dla noworodków i nieco starszych dzieci i działa na ich delikatną skórę, to na pewno dorośli też mogą z niego skorzystać. Wielu to robi i bardzo sobie chwali efekty.

A są zachwycające. Nie dość, że Bambino świetnie chroni przed czynnikami atmosferycznymi takimi jak zimny wiatr lub ostre słońce, to bardzo dobrze nawilża skórę w każdym wieku.

Zawdzięcza to zawartości tlenku cynku, olejków mineralnych i talku.

Do tego nie ma w sobie żadnych konserwantów i barwników – wszak przeznaczony jest dla niemowląt. W przeprowadzonych badaniach na temat kremu Bambino około 90% użytkowników zadeklarowało ponowny jego zakup.

Tylu było zachwyconych efektami stosowania go na własnej skórze. Oto jedna wypowiedź respondentki i obecnie jego wielkiej zwolenniczki:

O kremie Bambino i jego właściwościach opowiedziała mi kiedyś moja znajoma. Wg niej to nie tylko specyfik zapewniający odpowiednie nawilżenie, ale również, ze względu na obecność w składzie tlenku cynku – środek na rozstępy. Nie dowierzałam, ale postanowiłam spróbować.

Nie ryzykowałam wiele, bo Bambino kosztuje tylko 6 zł. Efekty były dla mnie zaskakujące – większość rozstępów znikła, zanim zużyłam opakowanie. Od tego chwili polecam Bambino każdej mojej koleżance.

Oczywiście walka z rozstępami to nie jedyny powód, by sięgnąć po ten specyfik. Ochrona przed mrozem, wiatrem i słońcem, a także odpowiednie natłuszczenie skóry to następne atuty Bambino. Dobrze jest uzupełnić pielęgnację naszej skóry oliwką Bambino, wtedy stanie się miękka i gładka.

Najlepiej już dziś spróbuj tych dwóch produktów. Przekonasz się, że warto!

You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!