Liście laurowe mają właściwości lecznicze, które mogą być stosowane w leczeniu zapalenia oskrzeli i kaszlu. Receptura.

Uwielbiamy herbatę imbirową jako naturalny środek leczniczy w przypadku objawów grypy lub kaszlu. Liście laurowe można wykorzystać w bardzo prosty, ale skuteczny sposób.

Metoda ta działa dzięki silnym właściwościom przeciwwirusowym, antybiotycznym i przeciwzapalnym liści laurowych. Można je stosować w leczeniu przeziębienia, grypy i chorób układu oddechowego. Ten przepis pokaże Ci, jak przygotować napar z liści laurowych.

Herbata z liści laurowych nie powinna być spożywana dłużej niż jeden dzień, ponieważ może powodować problemy żołądkowe lub krzepnięcie krwi. Herbatę z liści laurowych należy pić, gdy tylko zaczną pojawiać się objawy przeziębienia. Ma ona właściwości rozgrzewające i przeciwbakteryjne oraz przeciwwirusowe. Może być także stosowana w leczeniu gorączki.

Oto składniki do przygotowania herbaty z liści laurowych

  • 5 liści laurowych
  • 500 ml wody
  • 1 łyżeczka miodu
  • Sok z połowy cytryny

Przygotowanie

Rozbij liście laurowe. Gotuj liście laurowe we wrzącej wodzie przez kolejne 1-2 minuty. Przykryj garnek pokrywką i pozostaw do zaparzenia na 20 minut. Odcedź liście herbaty. Gdy herbata osiągnie temperaturę pokojową, dodaj do niej miód i sok z cytryny. Przyjmować niewielkie ilości w ciągu dnia.

You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!