Niesamowite. Dziadkowe lekarstwo, które pożegna twoją chorobę z dnia na dzień: Zapomnij o anginie, wirusach i bólu stawów – to jest dokładnie to, czego potrzebujesz, aby poczuć się świetnie znowu.

W okresie zimowym, niska temperatura i choroby są uciążliwe dla wielu ludzi.

Szczęśliwie, istnieje sposób na uzyskanie lekarstwa, które może pomóc każdemu, kto czuje się źle. To dawna receptura, która zapewnia, że po spożyciu, osoba natychmiast poczuje ulgę. Produkt ten może zdziałać cuda, więc zachęcamy do bliższego poznania tego wspaniałego środka.

Jakie są zastosowania tego lekarstwa?

Głównie, mikstura ta sprawdza się w przypadku grypy, przeziębienia czy infekcji gardła i wirusów. Wiele innych nieprzyjemnych dolegliwości może być skutecznie zwalczonych za pomocą tego leku.

W rzeczywistości, okazuje się, że może również wspomóc w przypadku bólów stawów i kości. To mało znany składnik, który zawiera pewną ilość alkoholu, więc nie należy podawać go dzieciom w standardowej formie.

Jednak można odparować alkohol w lekarstwie, dodając go do prawie wrzącej wody lub gotując przez krótki czas. Mimo że alkohol odparuje, pozostaje charakterystyczny zapach, który może również ułatwić oddychanie przez zatoki.

Składniki:

  • 150 g cukru
  • 1/2 kg śliwek bez pestek
  • 1/2 litra silnego alkoholu, białego – jeśli masz 70%

Instrukcje:

Należy wspomnieć, że istnieje wersja bez cukru, która jest odpowiednia dla bólów mięśni i stawów. Przygotowanie odbywa się w ten sam sposób, ale bez cukru.

Miksturę można także dodać do miski, w której warto namoczyć stopy przez 15-20 minut, jeśli często odczuwamy ból.

Przygotowanie mikstury rozpoczynamy od umieszczenia śliwek i alkoholu w szklanym naczyniu. Mieszankę zostawiamy na 6 tygodni w ciemnym miejscu.

W tym czasie substancja zyskuje smak i kolor. Po upływie 6 tygodni, dodajemy cukier do mieszanki i umieszczamy w słonecznym miejscu, aż cukier się rozpuści.

Na koniec odcedzamy całość i przelewamy do czystej butelki.

Stosuj miksturę kropla po kropli na choroby lub dodawaj do herbaty.

You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!