Ta maseczka do twarzy sprawi, że Twoja skóra będzie promienna i gładka. Instrukcja.

Kurkuma to przyprawa, która już od czasów starożytnych znana jest ze swoich właściwości prozdrowotnych. Może być stosowana jako kosmetyk, a nawet można ją jeść! Powszechnie wiadomo, że kurkuma jest stosowana w leczeniu różnych chorób skóry.

Możliwe, że widziałaś produkty, których składnikiem jest ta przyprawa i słyszałaś obietnice pięknej skóry na ich etykietach.

Kurkuma nie tylko sprawi, że Twoja skóra będzie wyglądać młodziej i zdrowiej, ale także poprawi jej wygląd. Z kurkumy można zrobić naturalny peeling. Świetnie nadaje się on do oczyszczania skóry, usuwania martwych komórek i zaskórników oraz przywracania naturalnego poziomu pH.

Maseczka z kurkumy to świetny pomysł.

Szybko wchłania się w skórę, więc szybko zauważysz rezultaty. Zmiany można zauważyć już po kilku zastosowaniach. Jest prosta do wykonania i można ją znaleźć w większości sklepów spożywczych.

Czego potrzebujesz?

  • 2 łyżki stołowe mąki owsianej
  • Odrobina wody
  • 1 łyżeczka kurkumy

Przygotowanie

Zacznij od dokładnego wymieszania mąki i kurkumy. Wymieszaj razem mąkę i wodę. Maseczka jest gotowa do użycia, gdy przypomina pastę. Wcieraj maseczkę w skórę przez około 2 minuty. Po zakończeniu spłucz twarz ciepłą wodą.

Jeśli masz tłustą skórę, możesz dodać do maseczki trochę kolendry. Jeśli masz suchą skórę, możesz dodać do maseczki ekstrakt z kwiatu wiśni. Do skóry normalnej można dodać puder różany, aby nadać jej blask.

To świetny sposób, aby podzielić się tym z bliskimi. Będziesz dla nich błogosławieństwem za podzielenie się wspaniałym pomysłem na naturalny produkt, który jest bardzo łagodny dla naszej skóry. Maseczka z kurkumy będzie ulubionym kosmetykiem, który zrobisz, a przy okazji zaoszczędzisz sporo pieniędzy.

You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!