Oto trzy proste i skuteczne ćwiczenia, które chirurdzy zalecają, aby poprawić postawę i zlikwidować garb na szyi.

Czy garbisz się w plecach? Często zginasz kolana? Boli Cię szyja i ramiona? Te ćwiczenia mogą Ci pomóc. W ten sposób chirurg pokaże Ci, jak skorygować wadę postawy i zmniejszyć ból.

To boli. Jest to coraz większy problem. Zła postawa może powodować ból szyi, barków i pleców. Zła postawa może być spowodowana pracą przy komputerze lub jazdą samochodem. Nie zdajemy sobie sprawy, jak często to robimy.

Jeśli nie zauważymy tego odpowiednio wcześnie lub będziemy to robić przez dłuższy czas, może to spowodować poważne zniekształcenia naszej sylwetki. Garbienie się może powodować nacisk na mięśnie kręgosłupa szyjnego. Ważne jest prawidłowe ułożenie głowy, tzn. „odciągnięcie” głowy do tyłu.

Choć łatwo jest poprawić naszą postawę, wymaga to wiele wysiłku, systematyczności i zaangażowania. Aby poprawić swoją postawę, wykonaj kilka ćwiczeń. W Internecie można znaleźć wiele artykułów na ten temat. My skupimy się tylko na trzech proponowanych przez chirurga. Aby osiągnąć jakiekolwiek rezultaty, ćwiczenia te należy wykonywać codziennie.

Pierwsze ćwiczenie

You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!