Szybki i prosty przepis na środek, który przyniesie Ci niezastąpioną ulgę w kaszlu, zapaleniu oskrzeli i krtani.

Kaszel, zapalenie oskrzeli i krtani? – Oto skuteczny na nie środek! Można przygotować go w 5 minut, a jego szybki efekt murowany.

Niepokojący kaszel nękający dorosłych i dzieci, zaburzający sen i niosący wyczerpanie, to nierzadki  problem jaki nam niosą chłodne dni i częste zmiany  temperatury. Ale jest środek, który przyniesie szybką ulgę. Mamy go dla Ciebie. Jego przygotowanie potrwa tylko 5 minut.

Jest naturalnym środkiem pomagającym przy wszystkich rodzajach kaszlu, zapaleniu krtani, oskrzeli oraz innych chorobach układu oddechowego;  mogą go stosować tak dzieci, jak i dorośli.

Sposób przygotowania:

Zagotuj 250 ml (jedna szklanka) mleka, a po lekkim jego schłodzeniu wymieszaj z nim ubite żółtko i ¼ łyżeczki sody oczyszczonej. Po dalszym schłodzeniu powstającej mikstury dodaj do niej łyżkę miodu i łyżkę masła. Tak powstały lek przyjmuj przed snem co najmniej przez 5 dni.

Proponujemy Ci także inny, łatwy do przygotowania  naturalny środek wspomagający leczenie kaszlu i ułatwiający odkrztuszanie śluzu. Gdy w czasie przeziębienia  śluz gromadzi się    w drogach oddechowych powoduje trudności w oddychaniu  i rozszerzanie się infekcji, zwykle trudno się go pozbyć bez wsparcia lekami. Ten lek pozwoli na szybkie pozbycie się owego śluzu z naszego organizmu i na swobodne oddychanie.

Potrzebne składniki:

  • 1 łyżeczka miodu,
  • 2 łyżki wody,
  • 2 łyżki soku z cytryny,
  • 2 łyżki oliwy z oliwek.

Sposób przygotowania:

You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!