Zaskakujące porady mojej znajomej do zarządzania kuchnią – do odkrycia w tych instrukcjach. Musisz to zobaczyć.

Przekształć swoją kuchnię z zaniedbanej w lśniącą – dzięki naszej niesamowitej sztuczce! Twój tłustym i brudnym szafki nareszcie zabłysną jak nowe za sprawą naszej domowej metody.

Jak wszyscy wiedzą, sprzątanie kuchni nie jest proste. Ale mamy dla ciebie metodę, która przemieni sprzątanie szafek w najłatwiejszą czynność na świecie. Dzięki naszemu unikalnemu rozwiązaniu, pokryte tłuszczem fronty szafek błyszczeć będą jak nigdy, i to w ekspresowym tempie.

Składniki, które potrzebujesz: 3 łyżki płynu do mycia naczyń lub mydła w płynie 60 ml octu 2 cytryny Soda oczyszczona (200 – 300 g) 2 łyżki oleju

Tajemnica tkwi w planie: po prostu połącz wszystkie składniki w płynną masę, nałóż na dowolną powierzchnię i czekaj 5 minut. Po tym czasie, wyczyść gąbką, a powierzchnia będzie jak nowa! Użyj wykałaczki do usunięcia tłuszczu z rogów, a twoja kuchnia stanie się nieskazitelna.

Ale to jeszcze nie wszystko! Mamy dla ciebie więcej niesamowitych sztuczek.

Sekret długotrwałych, czystych okien w kuchni: jeżeli chcesz, aby twoje okna dłużej błyszczały, wystarczy przetrzeć je szmatką nasączoną kilkoma kroplami gliceryny podczas mycia. Tłuszcz i opary z gotowania nie będą miały szans!

Jak z łatwością oczyścić kratkę w okapie? Potrzebujesz: 1/2 szklanki sody oczyszczonej Wrząca woda

Rzuć sodę do wrzącej wody w dużym garnku, który pomieści filtr. Po 20 minutach, opłucz go pod bieżącą wodą. W przypadku uporczywych zabrudzeń, powtórz proces lub pozostaw filtr na dłużej w roztworze.

Magiczny sposób na błyskawiczne czyszczenie piekarnika: Potrzebujesz: Soda oczyszczona Woda utleniona Rolka papieru kuchennego

Wypełnij szklankę sodą do połowy i zalej ją wodą utlenioną, aby uzyskać pastę. Nałóż ją na piekarnik i poczekaj chwilę. Po tym, wystarczy zetrzeć, a twój piekarnik zabłyśnie jak nowy!

Pokryty tłuszczem, oparami i resztkami jedzenia kuchenny plastron? Przedstawiamy olśniewające rozwiązanie na błyszcząco czyste płytki kuchenne!

Zmieszaj 4 łyżki boraksu, 100 ml płynnego amoniaku i 10 ml octu z 4 litrami ciepłej wody. Ta potężna mikstura bez trudu poradzi sobie z najbardziej uporczywymi zabrudzeniami na twoich płytkach kuchennych. Wystarczy przetrzeć tę mieszankę, a twoje płytki zabłysną jak nigdy dotąd!

You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!