Ten magiczny krem domowej roboty usunie zmarszczki z twarzy lepiej niż drogie kosmetyki

By zatroszczyć się o piękną cerę pełną blasku nie jest konieczne używanie trudno dostępnych i bardzo drogich kosmetyków. Wystarczy kilka złotych w portfelu oraz naturalne, szeroko dostępne składniki, aby skóra odzwierciedlała stan Twojego zdrowia i samopoczucia.

Odpowiednia pielęgnacja skóry to najważniejsza i najbardziej istotna czynność, szczególnie w okresie zimy. Konieczna jest systematyczność, która ochroni skórę przed uszkodzeniami i podrażnieniami oraz zapewni jej odpowiednią regenerację.

Istnieje wiele metod leczenia cery, które efektownie eliminują przebarwienia, zmarszczki i toksyny różnego rodzaju. Nasza metoda pielęgnacji, którą zaprezentujemy, zdziała cuda dla Twojej skóry. Dzięki zawartości wyłącznie naturalnych składników nie będzie ona obciążać i podrażniać Twojej cery.

Aby przygotować ten rewelacyjny krem konieczne jest użycie następujących składników:

  • 1 łyżka oliwy z oliwek
  • 2 łyżeczki wazeliny farmaceutycznej
  • 1 łyżeczka miodu
  •  1 żółtka

Przygotowanie:

  1. Stopienie wazeliny jest pierwszą z czynności jaką należy wykonać.
  2. Po rozpuszczeniu wazeliny należy ją ostudzić.
  3. Do schłodzonej wazeliny należy dodać oliwę z oliwek, miód, żółtka i ostrożnie, dokładnie wymieszać.
  4. Całość należy umieścić w pojemniku z zamknięciem.

Jak stosować krem?

Przed nałożeniem kremu, skórę należy dokładnie oczyścić. Krem należy nakładać delikatnie, masując jednocześnie skórę kolistymi ruchami. Specyfik należy pozostawić na twarzy przez 30 minut, a następnie zmyć za pomocą bawełnianego wacika zwilżonego wodą.

Krem należy stosować co najmniej 2 godziny przed snem. Ten naturalny kosmetyk należy przechowywać w lodówce. Należy pamiętać o odpowiednim nawodnieniu, co pomoże osiągnąć i utrzymać widoczne efekty stosowanego zabiegu.

You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!