Spójrz na lewą dłoń i przekonaj się: Długość palców mówi wiele o Twojej osobie.

Czy wiesz, że długość palców twojej lewej dłoni, dużo mówi o twoim charakterze?

Badania naukowe kojarzą nam się bardzo często ze statystykami, które wymagają dokładnej analizy, pozwalającej wyciągnąć sensowne wnioski. Czasami jednak wystarczy krótka chwila, żeby dowiedzieć się czegoś nowego.

Tak jest choćby w przypadku poniższego odkrycia.

Odkrycie to dotyczy ludzkiej dłoni, a dokładniej jednego z jej palców. Mowa tutaj o palcu serdecznym, który zawiera informację o ilości testosteronu, otrzymanego podczas życia płodowego. Jest to istotna kwestia, która ma wpływ na naszą osobowość i charakter.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, co mówi o tobie twoja lewa dłoń, a dokładniej jej palec serdeczny, połóż dłoń na płasko i porównaj ją z poniższymi grafikami.

Dłoń „A” ma palec serdeczny dłuższy, niż palec wskazujący.

Dłoń „B” ma palec serdeczny krótszy, niż palec wskazujący.

Dłoń „C” ma palec serdeczny takiej samej długości jak palec wskazujący.

Osobowość osób z dłonią typu „A”

Masz charyzmę i jesteś czarującą osobą. Twoja aparycja i urok osobisty sprawiają, że bez problemu zjednasz sobie każdego. Czasem jednak osoby mające ten typ dłoni bywają agresywne i mają nadmierną skłonności do hazardu i podejmowania ryzyka. Według naukowców, takie osoby zazwyczaj są inteligentne i dobrze zarabiają.

Osobowość osób z dłonią typu „B”

Wiara w siebie i skłonności do bycia przywódcą – to twoje mocne strony! Uważaj jednak, bo nadmierna pewność siebie może przekształcić się w narcyzm. Osoby posiadające ten typ dłoni lubią swoje towarzystwo i czasami wolą spędzać czas samotnie.

Nie znoszą, kiedy ktoś im przeszkadza. Mają zmysły, które pozwalają im odczuwać więcej niż osobom z innymi typami dłoni. Są ostrożni w miłości – raczej nie wykonują pierwszego kroku.

Osobowość osób z dłonią typu „C”

W życiu osób z tym typem dłoni liczy się miłość, spokój i równowaga. Posiadają zdolności mediacyjne, są wierne i jeżeli kochają, to na zabój. Zrównoważeni, spokojni i niezbyt wylewni, potrzebują czasu, żeby zaufać. Są świetnymi słuchaczami i niezbyt lubią mówić o sobie. Potrafią wspierać i pocieszać, zawsze znajdują czas dla swoich bliskich.

Który typ dłoni jest twoim typem? Czy powyższe opisy pasują do twojego charakteru?

You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!