Kuracja mrożonymi cytrynami – Zetrzyj je na tarce i wspomagaj leczenie chorób. Potwierdzone naukowo

Pewnie większość z nas nigdy nie mroziła cytryn. A okazuje się, że warto to robić, ponieważ dzięki mrożonym cytrynom jesteśmy w stanie walczyć z nowotworem! Oto przepis na prostą, tanią i skuteczną kurację, która może uchronić Cię przed groźnymi chorobami.

Cytryna znana jest ze swoich właściwości prozdrowotnych, głownie ze względu na wysoką zawartość witaminy C. Częste spożywanie cytryn poprawia odporność oraz niszczy wolne rodniki. Zazwyczaj spożywamy jednak środek cytryny – jej miąższ lub wyciśnięty z niego sok.

Mało kto wie, że jeszcze cenniejsza w składniki odżywcze jest skórka cytryny. Aby jeszcze zwiększyć ich skuteczność, warto zamrozić cytryny wraz ze skórką.

Pomogą w takich ciężkich chorobach i dolegliwościach, jak:

  • nowotwór trzustki,
  • nowotwór wątroby,
  • nowotwór jelita grubego,
  • nowotwór odbytu,
  • leukemia,
  • neuroblastoma.

Jak przygotować kurację antyrakową z mrożonych cytryn?

  1. Myjemy cytryny dokładnie, najpierw wodą octem jabłkowym lub sokiem z innej cytryny. Co bardzo ważne, nie obieramy ich ze skórki.
  2. Umyte cytryny w całości należy włożyć do zamrażarki. Pozostają tam do momentu, aż zauważymy że są one twarde i suche.
  3. Następnym krokiem jest wyciągnięcie zamrożonych cytryn z zamrażarki oraz starcie cytryn na tarce.
  4. Tak przygotowane cytryny należy spożywać w ilości minimum 150 gramów miesięcznie. Możesz dosypywać je do spożywanych produktów, jak jogurt, sałatka lub dodać do wody mineralnej albo herbaty, Dzięki temu łatwiej będzie Ci spożywać odpowiednią ilość mrożonych cytryn.

Nawet jeśli podchodzisz do tego przepisu sceptycznie, spróbuj! Niewiele tracisz, a masz szansę zachować zdrowie przez lata. Nie ma przecież nic cenniejszego. Jeżeli istnieje taka możliwość, warto zapobiegać chorobom w naturalny sposób.

Być może takie metody wydają się śmieszne, ale prawda jest taka, że są sprawdzone od wieków i często dużo pewniejsze niż chemicznie i sztucznie produkowane leki. Naturalna kuracja na pewno wzmocni Twój organizm i dostarczy potrzebnych składników odżywczych.

You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!