Mniej niż miesiąc. Tyle potrzebujesz na wzmocnienie ud, pośladków i brzucha. Spalaj tłuszcz w rekordowym czasie.

Lato coraz bliżej a Ty zastanawiasz się jak doprowadzić swoje uda i pośladki do satysfakcjonującego Cię stanu?

Oto szereg niesamowicie skutecznych ćwiczeń, które pomogą Ci osiągnąć realne rezultaty przy regularnych treningach. Zacisze Twojego domu jest jak najbardziej odpowiednim miejscem do wykonywania tych ćwiczeń. Łącznie jest ich siedem.

Oto zasady, które powinnaś sobie wpoić przed rozpoczęciem treningów:

  • bezwarunkowo ZAWSZE zrób rozgrzewkę przed przystąpieniem do ćwiczeń;
  • Każde ćwiczenie wykonuj 20-30 razy z każdej strony;
  • osoby początkujące powinny zaczynać od 2 serii;
  • Kręgosłup powinien być wyciągnięty przy wykonywaniu wszystkich ćwiczeń;
  • ćwiczenia poprawiają nie tylko sylwetkę, ale też postawę;
  • kluczem do sukcesu jest systematyczność!

Istotą tych ćwiczeń jest to, że celują dokładnie w te partie ciała, które sprawiają wiele problemów kobietom, czyli uda i biodra. Ćwiczenia uformują również Twój brzuch, a także wzmocnią mięśnie pleców, co zapobiega bólom pleców.

1.

Serię zaczynaj od tego ćwiczenia i powtórz 20 razy. Stopniowo, gdy będzie Ci coraz łatwiej – zwiększ do 30 powtórzeń. Postaraj się każdego dnia dodawać jedno – to także dotyczy drugiego ćwiczenia. Przysiad z wyskokiem działa rewelacyjnie na całe ciało, a przede wszystkim na pośladki, uda i podbrzusze.

2.

Niesamowite ćwiczenie na wewnętrzną stronę ud. Tu pracują mięśnie, których nie mogą kształtować inne ćwiczenia.

3.

Ta seria zawiera większość ćwiczeń w pozycji na czworaka. Ta pozycja silnie działa na biodra, podbrzusze i pośladki. W dodatku rewelacyjnie poprawia ogólną elastyczność kręgosłupa.

4.

Przy wykonywaniu tego ćwiczenia pracuje cały obszar miednicy, kręgosłupa lędźwiowego, tylnej części ud oraz brzucha.

5.

To ćwiczenie angażuje niemal wszystkie mięśnie ciała – zaczynając od łydek, przez pośladki i brzuch, aż do klatki piersiowej i ramion.

6.

W tym ćwiczeniu będzie Ci nieco trudniej, jednak nie zniechęcaj się, gdyż jest najbardziej skuteczne. Być może nie uda Ci się wykonać całych 20 powtórzeń już na samym początku, lecz nie ma to żadnego znaczenia. To ćwiczenie wzmacnia uda i pośladki. Zwróć uwagę na to, by przy wykonywaniu wszystkich ćwiczeń szanować granice swojego ciała, z biegiem czasu spędzonego na ćwiczeniach, będziesz mogła wykonywać coraz więcej powtórzeń.

7.

To ćwiczenie doceni każda kobieta. Formuje ono nie tylko newralgiczne części ciała, ale również wzmacnia mięśnie miednicy. Dodatkowo pracują mięśnie brzucha i wzmacnia się kręgosłup.

You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!