Stara chińska sztuczka, aby pozbyć się bólu barku.

Jak można złagodzić ból barku za pomocą prostych technik leczenia?

Mistrz Mu Yuchun to chiśki mistrz teoistyczny uczący, że w większości schorzeń, które nas dotykają możemy poradzić sobie z nimi  w domu, bez pomocy różnych maści czy tabletek. Wystarczy nauczyć się kilka ćwiczeń i odpowiednich masaży punktów, które pomagają uniknąć większości chorób.

Wiele osób dotyka ból barku. Jest on dość kłopotliwy i bolesny. Ból spowodowany jest chrząstką, która jest ściśnięta, zamknięta lub sztywna. Problemy te uniemożliwiają normalne funkcjonowanie ramienia.

To właśnie ten człowiek pokazał nam, jak w bardzo prosty sposób złagodzić ból barku lub całkowicie go  wyeliminować.

Oto prosta zasada:  Należy poprosić kogoś o pomoc  w wykonaniu tego masażu. Następnie należy wyczuj właściwy punkt na dłoni, który trzeba uciskać i masować przez około 20-30 sekund. To właśnie przez ten punkt przechodzą różne zakończenia nerwowe.

Poruszanie ręką w górę i w dół, w prawo i w lewo, w różnych kierunkach to kolejny zasada. Naciskając punkt, który był wcześniej masowany, należy jednocześnie podnieść rękę tak wysoko jak to tylko możliwe.

Dzięki regularnemu masażowi, możesz całkowicie pozbyć się bólu i  wspomóc  krążenie  krwi w ramieniu.  Życzymy dużo zdrowia!

You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!