Co ci szkodzi sprawdzić. Sposób na oczyszczanie tętnic i lepsze samopoczucie. Jestem zaskoczona skutecznością.

Sposób na zdrowie i lepsze samopoczucie.

Metoda jest powszechnie znana i od dawna stosowana w niemieckiej medycynie domowej. Potrafi silnie oczyścić tętnice oraz hamuje zwapnianie. Poprawia również ogólną kondycję organizmu i samopoczucie.

W skrócie – ten stary i dobry przepis na zdrowie pozwala zdziałać cuda.

Aby wykonać syrop, bo to właśnie o nim mowa, potrzebujemy tylko czterech średnich cytryn, czterech ząbków czosnku (np. niedźwiedziego lub innego, byle nie chińskiego), dwa litry wody oraz niewielki kawałek świeżego imbiru.

Sposób przygotowania:

Cytrynę i imbir kroimy w cienkie plastry. Wszystkie produkty (oprócz wody) wkładamy do blendera i miksujemy na gładko. Do garnka przekładamy masę oraz dolewamy dwa litry wody.

Całość dokładnie mieszamy i pozostawiamy na ogniu do silnego podgrzania, należy jednak pamiętać o tym, aby mieszanka się nie zagotowała, ponieważ straci swoje właściwości.

Następnie zostawiamy syrop do całkowitego ostygnięcia, po czy przelewamy do szklanych słoiczków i przechowujemy w lodówce.

Jak stosować?

Syrop przed wypiciem należy wstrząsnąć, aby składniki, które się rozłączyły z powrotem się wymieszały. Zalecana dzienna dawka to około pół szklanki, czyli 125ml. Mieszankę pije się wyłącznie na czczo lub co najmniej dwie godziny przed posiłkiem.

Cała kuracja powinna trwać równe trzy tygodnie, jednakże, jeżeli najdzie taka potrzeba, można po tygodniu przerwy ją powtórzyć.

You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!