Wyprostuj swoją postawę na zawsze. 3 proste ćwiczenia, które zakończą ból pleców i zgarbioną szyję.

Odkryj tajemnicę eliminacji bólu karku i kręgosłupa, której nie znajdziesz nigdzie indziej! Zbadaj te rewolucyjne ćwiczenia, które przekształcą Twój kręgosłup, udoskonalą Twoją posturę i złagodzą ból! Tylko tutaj ujawnione, jak można zneutralizować ból kręgosłupa szyjnego i ramion!

Czy nieprawidłowa postura jest źródłem Twojego cierpienia? Proste rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki – poprawienie pozycji głowy i jej subtelne „odchylenie” do tyłu. Czy jesteś gotowy, by doświadczyć tej rewolucji? Przedstawiamy zestaw ćwiczeń, które przemienią Twoje istnienie!

Ćwiczenie Pierwsze – odkryj prawdziwą ulgę dla Twojego karku

Stań jak żołnierz, podpierając podbródek palcami. Delikatnie odchyl głowę do tyłu i odczuj ulgę! Wykonaj to ćwiczenie 10 do 15 razy – Twój kręgosłup Ci podziękuje!

Ćwiczenie Drugie – zaznaj komfortowej metamorfozy

Zajmij pozycję pionową, ustawiając ręce w pozycji „W”. Wykonaj pociągnięcie łokci do tyłu – poczuj przyjemne skurcze w środku pleców! Pamiętaj, odchyl głowę do tyłu, jak w pierwszym ćwiczeniu. Powtórz ćwiczenie 4 razy – będziesz zaskoczony, jak bardzo Ci pomoże!

Ćwiczenie Trzecie – dokonaj wyboru ulgi

Podnieś ręce do pozycji „Y”. Następnie pociągnij dłonie do tyłu, tak daleko jak to możliwe. Poczuj ulgę w ramionach i klatce piersiowej! Następnie przejdź do pozycji „W” i zatrzymaj na dwa pełne, głębokie wdechy. Odczuj ulgę!

Ostatni krok? Przejdź do pozycji „L”, przyciągnij ramiona do ciała. Czy już odczuwasz zmianę?

Na zakończenie, przejdź do pozycji „T”, podnieś ręce na wysokość barków. Wstrzymaj na dwa głębokie oddechy, a następnie zwolnij.

Przeżyj prawdziwą rewolucję postawy dzięki tym ćwiczeniom! Przekonaj się o zaskakującej poprawie! Czekamy na Twoje rezultaty – z pewnością będą zdumiewające!

You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!