Połóż w sypialni miskę z solą i octem. Dzięki temu moje problemy rozwiązały się

Wielu z nas na pewno spotkało się z pojęciem „wampira energetycznego”, czyli toksycznych osób, które negatywnie oddziałują na nas i nasze otoczenie. Zapewne każdy również zna przynajmniej jedną taką osobę.

Wspomniane toksyczne oddziaływanie objawia się między innymi złym samopoczuciem, podatnością na stres, tkliwością, rozproszeniem, rozdrażnieniem oraz negatywnym nastawieniem. Tę złą energię mogą również przejąć przedmioty oraz pomieszczenia, zatem obcując z takowymi, możemy również czuć się źle.

Jak więc pozbawić świat martwej natury tej energii o cechach toksycznych?

Istnieją na to różne sposoby (np. technika feng shui), lecz warto przed ich zastosowaniem, zwrócić się ku naturalnym, ludowym metodom radzenia sobie z tym problemem.

Oczyszczanie z toksycznej energii krok po kroku

Aby przystąpić do oczyszczania domu i przedmiotów ze złej energii, potrzebujemy:

  • wody – 1 łyżka
  • ocet – 1 łyżka
  • sól – 1 łyżeczka

Przygotowujemy szklany, przezroczysty pojemnik, w którym mieszamy razem wodę z octem. Do tej mieszanki wsypujemy sól, nie mieszamy, lecz pozwalamy, by osiadła na dnie.

Tak przygotowaną mieszankę odkładamy na 24 godziny w miejscu, gdzie najbardziej odczuwamy działanie złej energii. Po upływie tego czasu przystępujemy do sprawdzenia tego, co zadziało się z naszym płynem.

Jeśli sól wypłynęła na górę – całą procedurę należy powtórzyć.

I tak do skutku, aż uzyskamy wynik, w którym po upływie czasu oczekiwania, sól pozostanie na dnie naczynia. Osiągnięcie wyniku z solą na dnie naczynia, będzie świadczyć o całkowitym oczyszczeniu newralgicznego miejsca z toksycznej energii.

Pod kątem naukowym, sól wykorzystywana jest od dawna w stosowaniu terapii zdrowotnych (np. aromaterapia). Stanowi to dowód na prawdziwość działania soli względem pochłaniania negatywnej energii.

Innym sposobem może być tu również zaopatrzenie pomieszczeń w solne skały, które poza oczyszczaniem energetycznym, korzystnie oddziałują na nasz układ oddechowy oraz estetykę domowych wnętrz.

You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!