Oszałamiająco pyszna sałatka Lady – tylko dla prawdziwych dam.

Sałatka „Lady” – niezwykle smaczna, aromatyczna i niebanalna.

Wyjątkowe składniki tej sałatki idealnie do siebie pasują. Ta kombinacja sprawia, że jej smak ​​jest interesujący, pikantny i wyjątkowo smaczny! Z pewnością wywrze ona na Tobie i Twoich gości ogromne wrażenie! Przygotowanie tej sałatki jest szybkie i bardzo proste.

Składniki:

  • filet z kurczaka (gotowany) – 200 g
  • jajka (na twardo) – 3-4 szt.
  • kiwi – 1-2 sztuki
  • jabłko (słodko-kwaśne) – 1 szt.
  • Koreańska marchewka – 300 g
  • twardy ser – 150 g
  • sól do smaku.

Oszałamiająco jasna sałatka „Lady”: dla prawdziwych pań

Przygotowanie:

Filet z kurczaka musisz najpierw ugotować z liściem laurowym i solą, a następnie drobno posiekać. . Kiwi obierz i pokrój na plasterki. Jajka ugotuj i oddziel białka od żółtek. Zetrzyj białka na grubej tarce, również zetrzyj twardy ser na tej samej tarce i jabłka.

Wskazówka: Nie gotuj jajek dłużej niż 8 minut: w przeciwnym razie żółtko ciemnieje i stanie się brzydkie. Z koreańskiej marchewki odlej cały płyn i lekko wyciśnij. Koreańskie marchewki są długie, więc należy je pokroić: możesz to zrobić za pomocą nożyczek kuchennych bezpośrednio do miski.

Wskazówka: Koreańskiej marchewki nie trzeba kupować: można ją szybko zrobić w domu, zgodnie z przepisem z naszej strony internetowej. Aby ułożyć sałatkę, potrzebujesz odłączanej formy (do pieczenia), o średnicy 20 centymetrów.

Po kolei układaj warstwy, smarując je majonezem: kurczak, plasterki kiwi, starte białka jaj, starte jabłko, tarty ser, koreańska marchewka i trzy żółtka jaja starte na drobnej tarce. Wskazówka:Jeśli w ogóle nie jesz majonezu, zastąp go sosem na bazie śmietany: idealnie nada się do każdej sałatki.

Zdejmij okrąg z formy, a sałatka będzie gotowa !!! W razie potrzeby na żółtka jaj możesz położyć jeszcze plasterki kiwi i marchwi. Wygląda pięknie! Smacznego!

Prawdziwe dzieło sztuki kulinarnej! Oszałamiająco wyglądająca sałatka „Lady” zrobi na Tobie wrażenie: zarówno swoim smakiem, jak i wyglądem! Łatwo jest ją przygotować: dlatego możesz podawać ją nawet codziennie!

You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!