Poznaj 7 pozycji jogi, które codziennie wykonuje moja mama. Dzięki nim ma zdrowe plecy w wieku 60 lat.

Zdumiewające Odkrycie! Wyrwij się z Siłowej Rutyny i Wypróbuj Nową Metodę na Abs, Elastyczność i Witalność!

Unikalne podejście dla seniorów, dla których ekstremalne treningi cardio są wyzwaniem porównywalnym do zdobycia Everestu. Nasza historia? Moja mama i ja staliśmy się zagorzałymi zwolenniczkami tej serii ćwiczeń. Mimo że na starcie były trudne, po pewnym czasie zauważyłyśmy imponujące efekty – od zwiększenia jej gibkości, poprawy krążenia i postawy, aż do ulgę w bólach kręgosłupa. Wypróbuj to i Ty!

Misterium Błyskawicy

Zyskuj siłę w kręgosłupie, brzuchu, nogach i ulepszaj postawę. Ci, którzy mają historię urazów kolan czy pleców, a także ci, którzy zmagają się z przewlekłymi bólami głowy i bezsennością, powinni ten ruch omijać.

Wysoko w górę sięgaj, ręce wysuwaj przed siebie. Zgiń kolana, jakbyś zamierzał usiąść na niewidzialnym krześle. Wznosząc ręce do góry. Spokojnie opadamy w dół, dążąc do największego zanurzenia. Oddychaj głęboko i utrzymuj tę niezwykłą pozycję tak długo, jak tylko możesz.

Sekret Miejskiego Przechyłu

Umieść przedramiona na ścianie, tak, aby cała ich powierzchnia była w ścisłym kontakcie z nią. Pamiętaj, aby były one równolegle do siebie. Powoli oddalaj się od ściany, utrzymując przedramiona nieruchomo i nogi proste. Gdy dotrzesz do granic możliwości tej pozycji, obniż głowę jak najniżej. Pozostań w tym cudownym stanie, wykonaj pięć głębokich oddechów, a następnie powoli wracaj.

Tajemnica Królewskiego Węża

Rozłożony na plecach, umieść ręce pod ramionami. Podczas wdechu podnoś ciało, wyprostuj ramiona. Następnie zginać dolną część pleców i klatkę piersiową. Szyję wydłużaj. Pozycję utrzymuj przez 10-15 sekund, a następnie powoli wracaj.

Princip Strzelca Łuku

Leżąc na brzuchu, zginaj kolana i podnoś nogi. Ręce umieść za plecami, chwytając kostki. Maksymalnie wygiąć plecy, unosząc miednicę i klatkę piersiową. Wytrzymaj 10-15 sekund.

Kod Niezniszczalnej Deski

Ustaw dłonie pod ramionami. Tułów, pośladki i nogi zachowaj w jednej linii prostej. Zadbaj, aby miednica nie zapadała się, a talia nie wyginała. Utrzymuj mięśnie brzucha w napięciu. Wytrzymaj w tej pozycji tak długo, jak tylko dasz radę.

Tajemnica Wypuszczania Wiatru

Leżąc na plecach, relaksuj się. Przytul kolana do ciała, trzymając stopy rękoma. Zostań w tej pozycji przez pełną minutę.

Czar Złotego Okrętu

Zanurzony na plecach, umieść ręce na swoim ciele. Podczas głębokiego wdechu, powoli podnoś nogi pionowo do góry. Podnieś ciało, próbując dotknąć stóp dłońmi. Pozostań w tej pozycji przez 15 sekund.

You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!