Nie należy mylić ze środkiem przeczyszczającym. Skuteczny Peeling jelit. Dzięki temu pozbyłam się toksyn z organizmu.

Nie istnieje reguła, mówiąca, ile razy w ciągu dnia trzeba opróżnić swoje jelita. Normalnie jest to 1 do około 2-3 razy w ciągu doby.

Wielu gastroenterologów uważa, że skorzystanie z toalety powinno nastąpić jakąś chwilę po każdym posiłku. Zatkanie jelit, może spowodować reprodukcję bakterii oraz grzybów, zatruwając krew niebezpiecznymi toksynami.

W takim wypadku cierpią wszystkie komórki naszego ciała, osłabiając funkcjonowanie wszystkich narządów.

Procesy zachodzące wewnątrz naszego organizmu, mogą także mieć wpływ na stan skóry. Skóra staje się wtedy wiotka, szorstka, bądź się łuszczy. Powstają rany oraz trądzik. A to wszystko wywołane może zostać przez nieregularne ruchy jelit.

W jaki sposób oczyszczać jelita?

Swoim jelitom, trzeba pomagać, aby pracowały regularnie. Warto w takim wypadku, zwiększyć ilość błonnika w naszej diecie. Pomoże również dodawanie zwiększonej liczby surowych owoców, warzyw oraz otrębów do posiłków.

Jednocześnie powinno zrezygnować się ze spożywania chleba, powstałego z mąki pszennej, produktów skrobiowych, a także mleka. Poniżej przedstawiamy przepis na napój, dzięki któremu twoje jelita zostaną odpowiednio oczyszczone.

SKŁADNIKI

  • woda 150 ml,
  • szpinak 3-4 liście,
  • gruszka lub jabłko 1 sztuka,
  • truskawki lub maliny, ewentualnie garść czarnej porzeczki 10 sztuk,
  • płatki owsiane do gotowania 0,5 szklanki.

PRZYGOTOWANIE

Płatki owsiane, zalej wieczorem 100 ml wody i wstaw do lodówki. Do powstałej cieczy dodaj nasiona lnu. Rankiem powstałą miksturę zmiel za pomocą blendera.

Dodaj wszystkie pozostałe składniki i znów zmiel, lecz tym razem na gładko. Wypij powstały koktajl natychmiast po przygotowaniu. Część koktajlu, możesz nałożyć, jako maseczkę na twarz.

Dawkowanie:

Taki koktajl pij każdego dnia, przez tydzień. Będziesz pozytywnie zaskoczona, metamorfozą zarówno sylwetki, jak i stanu skóry. Twarz zostanie doskonale odmłodzona, odświeżona oraz będzie ona czysta i promienna. Talia zaś zauważalnie stanie się cieńsza.

Wszystkie składniki, zarówno osobno, jak i razem są skuteczne. Jednak tak jak w przepisie, wszystkie razem sprawią, że peeling jelitowy będzie działał o wiele silniej!

You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!